Dřevěná okna Pardubice

Systém dřevo, konstrukční vlastnostiOkna a dveře se vyrábějí z nejlepších druhů borovice, dubu a exotického mahagonového dřeva meranti.

Technologie výroby profilů ze dřeva si vynucuje velice pečlivou přípravu suroviny – dřevo musí být dobře vysušené. Plná automatizace této výrobní fáze dává záruku jejího správného průběhu.

Lepení profilů z lamel, na rozdíl od dřívějška, kdy se vyráběly z masivního dřeva, zcela eliminuje problém pozdějších deformací profilů. Dřevo je technologicky zpracováno v souladu s přísnými evropskými standardy a to je zárukou výrobku nepopiratelné kvality.

Trojvrstvá překližka s paralelním systémem lamel má mnohem lepší technické parametry než masivní dřevo stejného průřezu. Hranol prochází dalšími fázemi technického zpracování – hoblováním, čepováním, profilováním a ve výsledku dřevo získává tvar požadovaného okenního profilu.

Profil ze dřeva se musí vyrovnat s proměnlivými atmosférickými podmínkami – vlhkem či silou větru – proto je klíčová jeho trvanlivost. Impregnuje se tlakovou metodou. Trvanlivosti oken je dosaženo konečnou povrchovou úpravou – nátěrem základní, podkladové a povrchové vrstvy.

Jedná se o optimální volbu pro ty, kteří si nade vše cení šlechetného a přírodního materiálu.

Barevné provedení Nestandard Příslušenství